run run run run runnnnaways

Vakar labai ilgai gulėjau negalėdama užmigti ir prisiminiau sąrašą, gamintą septintoje klasėje, pavadinimu Dalykai, kurių nekenčiu. Labai gerai pamenu, kad tarp jų buvo avižiniai sausainiai, virtos morkos, karas ir keli klasiokai. Tačiau dabar aš jau didelė mergaitė ir užsiauginau savo dorybių sodelyje gražią toleranciją (tikrai skamba kaip gėlės pavadinimas, petunija, begonija, tolerancija). Todėl dabar nieku gyvu nedaryčiau tokio sąrašo.

Tačiau mano sodelyje auga ir gražus gudrumas( rimuojasi su krūmu), taigi, aš darau naują sąrašą, pavadinimu Dalykai, kurie man juokingi/nesuprantami

  • numero uno: žmonės, neturintys vaikų, pinigų, ko valgyti ar gyvenamosios vietos, bet neinantys į vienuolynus. Kažkur skaičiau, kad katė nuo žmogaus skiriasi tuo, kad žmogus tam, kad išgyventų, valgytų bet ką, o katė, jei aplink ją mėtytųsi krūvos vynuogių, geriau mirtų, nei valgytų vynuoges. Tai protingi žmonės vadina adaptacija. Tikiuosi. Nelabai mėgstu susimauti su tarptautinių žodžių vartojimu. Pamenu, vienas toks Tomas kažkada norėjo kiekvieną dieną išmokti po tarptautinį žodį ir juos vartoti, nes jam atrodė, kad taip taps labai protingas. Kai paskutinį kartą su juo kalbėjau, nepamenu, kad būtų pavartojęs nors vieną iš tų tarptautinių žodžių. Jei susidarytumėte silogizmą, gal ką nors ir gautumėte iš šių prielaidų. (Taip, nuo šiol aš kakosiu ne tik literatūriniu, filosofiniu, bet ir loginiu kontekstu. )
  • numéro deux: mados blogai. Kiekvieną dieną milijonas blogų yra apkaišoma tomis pačiomis nuotraukomis ir tomis pačiomis merginomis, kurios niekam nerūpi daugiau, nei pakabos. Kita vertus, didelė dalis pasaulio merginų (o ir vaikinų greičiausiai) daug atiduotų už tapimą gyva pakaba. Salvadoras Dali: Mada – tai išsigimimo forma: ji tokia šlykšti ir atgrasi, kad mes kas pusę metų stengiamės ją pakeisti. Agree.
  • número tres: žmonės, dažniausiai vyriškos lyties, autobuse visu garsu klausantys muzikos. ( Ne su ausinėmis, su savo šūstrais mobilekais.) Kažkada bandžiau užgožti jų muziką savo muzika, bet mano telefonas ne toks šūstras. O užuominų jie nelinkę suprasti. Paprašyčiau patylinti arba išjungti, bet kažkaip nujaučiu, kad jie kišenėse nešiojasi peilius. O man gyventi kol kas patinka.
  • 4: tie, kurie sako, kad skaityti knygą daugiau nei vieną kartą, yra nesąmonė. Na, iš dalies galiu sutikti: jei skaitai knygą vien tam, kad sužinotum ką nors naujo apie pasaulį, vieno karto užteks. Tam, kad sužinotum ką nors apie save, reikia truputį labiau pasistengti.

Labai liūdna, bet sąrašas dar tikrai nebaigtas.

Man kartais atsitinka taip, kad aš per daug įsijaučiu į filmą ar knygą ir pradedu pavydėti herojams jų gyvenimo, nes kažkodėl žymiai lengviau surasti savo gyvenimo trūkumų. Kodėl tada sakoma, kad kito aky ir krislą pastebi, o savo ir rąsto nemato? Nes taip sakoma kitomis aplinkybėmis, daa.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: