child psychology

pastaruoju metu visai neberašau, o jei ir rašau, nieko iš to rašymo negaunu (čia atsiskleidžia mano naudos ir našumo ieškotojos esybė); galvoje balaganas, rašau, o po to vis tiek balaganas. kurį laiką labai džiaugiausi, nes galvojau, kad paaugliškas pasimetimas jau praėjo, net buvau pasivogusi elisabeth frazę “existentially stable“ ir ją taikiau sau, bet panašu, kad pasimetimas yra mano gyvenimo, o ne paauglystės būsena. ir net tai nėra tiesa, nes jeigu imčiau ir užsispirčiau, žinau, kad sugraibyčiau visokius trupinius ir atplaišas ir sugebėčiau vėl susiklijuoti ką nors panašaus į asmenybę. bet nematau jokios prasmės. aušra sako, kad mane apsėdo “teisingo gyvenimo manija“. ir ji teisi. palaidojau viltį, kad egzistuoja vienas receptas visiems, bet į galvą įsikaliau mintį, kad galiu atrasti receptą vien sau. kad jeigu užsirašysiu šimtą taisyklių ir jų laikysiuosi, viskas visada bus gerai. absurdas, ne? aš šiaip jau laikau save išprususia ir gudria moterimi, bet kartais mano smegeninės turinys mane nustebina taip pat kaip ir kai kurie vištiški e.n. pareiškimai.

kad ir kiek mąstyčiau, nors tu ką, nesugalvoju iš kur kyla tas periodiškas nepasitenkinimas savimi? kada man bus gana savęs tokios, kokia esu? kada kas esu nustelbs kas noriu būti? aišku, kad niekada. kaip dainavo black box recorder, life is unfair, kill yourself or get over itnegali ir norėti tobulėti, ir murkdytis taukuose (kodėl inkstam patinka taukuose? čiūju slapčia vemia nuo jų) anksčiau išsisukti iš selfheito kažkiek padėdavo gražūs kitų pasakyti žodžiai, bet dabar kažkas giria mano blogą, o man taip visiškai vienodai. visiškai vienodai liūdna.

vienžo, atrodo, kad kažkas išlupo mano šerdį ir dabar belikau tik išdžiūvusi žievė. is ok, praeis, bet kad ir kiek kartų jis pasikartotų, prie šito jausmovis tiek negaliu priprasti .

kadangi dvasinių neturiu, tai bent kūniškos naujienos : suplonėjau taip, kad papas telpa į delną. labai liūdina šita mintis. (itin mėgstu užbaigti blogo įrašus mintimis apie savo papus.)

 

 

2 mintys apie „child psychology“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: