avių skaičiavimas ir veidų fotografavimas

Kaip žmonės skaičiuoja avis norėdami užmigti? Nuo gimimo iki maždaug prieš mėnesį aš tai dariau taip: įsivaizduodavau tvorą žalioje kalvotoje pievoje ir skaičiuodavau avis po vieną šokančias per tą tvorą. Nematydavau avių bandos nei vienoje, nei kitoje pusėje. Nujaučiu, kad šitą įvaizdį pasiglemžiau iš vieno ar dviejų animacinių filmų vaikystėje.

Bet kai negalėjau užmigti taip ilgai, kad net avių skaičiavimas nepadėjo ir visos mintys šoko savo painų nepaliaujamą šokį, pradėjau galvoti apie avių skaičiavimą ir supratau, kad yra ir kitokių būdų tai daryti. Pavyzdžiui, įsivaizduoti didelę bandą avių ir bandyti suskaičiuoti, kiek jų yra bandoje. Iš tiesų tai daugiau jokių kitų būdų nesugalvojau, bet neabejoju, kad galima tai daryti daugiau nei dviem būdais. Reikėtų pagooglinti, bet nenoriu, nes tai sužlugdys visą atradimo džiaugsmą. Gal po 25 metų atrasiu dar vieną būdą, pati. Kita vertus, gerai žinoti, kas yra out there, jei, pavyzdžiui, netyčia sugalvotum gerą dalyką ir norėtum jį užpatentuoti.

Ar negražūs žmonės irgi darosi selfius? Pastaruoju metu jų apskritai matau vis mažiau (gal visi gražūs žmonės pagaliau nusprendė, kad jiems nebereikia kažkokio išorinio jų grožio patvirtinimo?), bet jei matau, tai būna tik aktorės arba šiaip kitos ryškių bruožų gražuolės, galvojančios, kad kas nors be jų pastebi, jog jų akys nevienodo dydžio.

Baigiau rašyti šitą pastraipą, mintimis praskrolinau  instagramą ir pati galiu acakyti į savo klausimą: taip, ir nelabai gražūs žmonės darosi selfius. Plekšnoju jiems per petį, nes grožis užknisa, standartai užknisa, filtrai užknisa, ir išvis, visi turėtų daryti ką nori negalvodami apie grožį. Įdomu, ar man kada nors pavyks. Ne, aš turbūt visą laiką plėšysiuosi tarp pavydo gražiems žmonėms ir grožio standartų nesilaikymo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: