Sound City Police

Paradoksas: kai rašau, viskas atrodo taip nereikšminga ir ima jausmas, kad lyg ir vaikausi kažką svarbaus, bet niekad nesugebu pavyt; visgi kai atsiverčiu prieš metus ar pusę skrebentas rašliavas, jos kvepia tikrumu ir, rodos, puikiai atliepia tai, su kuo tuo metu sielos gilumoje galynėjausi.

Šiandienos atradimas: DAVE GROHL GROJO NIRVANOJ. Nežinau, kodėl mane taip nustebino šis atradimas – nesu aš nei didelė trivijos gykė, nei dėl kokių nors priežasčių turėčiau išmanyti roko muzikos istoriją; nei Foo Fighterių, nei Nirvanos niekad pernelyg nemėgau. Bet kažkodėl atrodo, kad jau turėjau tai žinoti – tikriausiai todėl, kad Paulius labai juokėsi iš mano nuostabos sužinojus šį faktoidą.

Filmo “Sound City“ pagrindinė mintis: vaikystėj Dave’ui Grohlui labai patiko Bitlai, o suaugęs gavo pagrot su Paulu McCartney’u ir net su juo pakvailioti studijoje. Na gerai, aš suprantu, kad mintis visai ne ta, bet man vis tiek atrodo, kad filmas galėjo būti labai geras, tačiau paskutines penkiolika minučių pasismaukius jis paliko tik geras. Puikus pavyzdys kaip lengva apšikt net ir deimantą.

O čia tikrai the best:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: